دوره آنلاین فتوشاپ

دسته بندی ها:

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و امکانات فضای مجازی بسیاری از کارها به صورت آنلاین انجام می شوند. با استفاده از کلاسهای آنلاین علاوه بر صرفه جویی در وقت و اجتناب از ایجاد ترافیک، امکان ضبط کلاسها و تماشای مجدد آنها نیز وجود دارد. کلاسهای آنلاین فتوشاپ تقریبا تمام مزایای کلاسهای حضوری فتوشاپ را دارا می باشند. به عنوان مثال در کلاسهای آنلاین فتوشاپ شما به راحتی قادر هستید فایلهای مورد نیاز را با استاد مربوطه رد و بدل کنید. یا صحبتها و سوالات لازم را با استاد خود داشته باشید.

برای استفاده از کلاس آنلاین فتوشاپ شما فقط نیازمند یک اینترنت پرسرعت هستید. بقیه امور را با خیال راحت به ما بسپارید. دوره های آنلاین فتوشاپ به صورت خصوصی یا گروهی برگزار می شوند. نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی تخصصی با سه دسته کاربر حرفه ای می باشد. عکاس ها، گرافیست­ها و کاربران نرم افزارهای سه بعدی. بنابراین برای هر دسته از کاربران روش تدریس و شرح درس متفاوت می باشد. برای راند و مان بهتر و عدم اتلاف وقت شما بعد از ثبت نام، برای دیدن دوره پیش نیاز فتوشاپ به کانال یوتیوب Luma Picture مراجعه کنید. با زدن دکمه Subscribe عضو دائم کانال ما شوید و با فعال کردن اعلامیه­ ها از ویدئوهای آموزشی جدید و رایگان ما مطلع شود.

حتما قبل از شروع دوره آنلاین، مطمئن شوید که ویدیوهای پیش نیاز فتوشاپ را به ترتیب زیر دیده­اید. این کار به شما کمک می کند هم با روش آموزشی ما آشنا شوید و هم اینکه بسته آموزشی را بهتر یاد خواهید گرفت.

  1. آموزش شناخت اعداد باینری (اگر مفهوم مگابایت، گیگابایت و …. را به خوبی می دانید نیازی به دیدن این آموزش نیست. اما اگر نمی دانید لطفا این آموزش را با دقت ببینید)
  2. آموزش دانلود و نصب فتوشاپ سی سی 2021
  3. تنظیمات اولیه فتوشاپ (بسیار مهم حتما با دقت ببینید)
  4. آموزش ساخت فضای کاری، برای شروع یک کار حرفه ای.
  5. آموزش مهمترین شرتکات­های (میانبر) فتوشاپ که هر حرفه ای باید بداند.
  6. آموزش کار با لایه در فتوشاپ (مطمئن شوید قبل از دیدن بسته این قسمت را بخوبی یاد گرفته­ اید).
  7. آموزش کار با ماسک در فتوشاپ (مطمئن شوید قبل از دیدن بسته این قسمت را بخوبی یاد گرفته ­اید).
  8. آموزش تغییر سایز عکس و آماده سازی برای چاپ (این ویدیو بسیار با اهمیت می باشد. بنابراین دقت کنید که کاملا این مبحث را فرا گرفته ­اید)

برنامه درسی خالی است

برای این دوره هیچ بازبینی وجود ندارد

قیمت

رایگان

امتیاز

رتبه بندی کافی برای نشان دادن نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X