درباره ما 1

ما کی هستیم

امروزه عکس ها در تمام اجزا زندگی بشر رخنه کرده اند. شاید بتوان گفت عکس ها قوی ترین ابزار برای تاثیر گذاری بر احساسات افراد و جوامع هستند. دیدن یک عکس ثبت شده با موبایل، که از رنج کشیدن یک حیوان ثبت شده می تواند رفتار جوامع و دولتها نسبت به محیط زیست را تغییر دهد و یا دیدن یک تصویر زیبا از کالایی ما را به خرید آن کالا ترغیب می کند.

در هر لحظه در جهان میلیاردها عکس و فیلم به هدف تاثیر بر دنیای اطرافمان توسط اقشار مختلف تولید می شود. از فیلمسازان حرفه ای تا افراد همیشه موبایل به دست، همه با یک هدف عکس می گیرند و فیلم ضبط می کنند. همه آنها قصد دارند به نوعی بر جهان  پیرامون خود تاثیر بگذارند. حتی وقتی ما عکس یادگاری ثبت می کنیم به نیت دیدن آن در آینده یا نشان دادن به بقیه است. که همین مورد هم برای تاثیر گذاری بر دیگران یا برانگیختن احساسات خودمان در آینده می باشد.

بنابراین هنر استفاده از ابزار تولید تصویر، یک نیاز ضروری در زندگی امروز بشر است. هیچ شاخه ای از علم نیست که محتاج عکاسی نباشد و بدون عکاسی بتواند پیشرفت کند. شاید بتوان عکاسی را شاخصی از سواد و دانش برای انسان امروزی دانست. فقط تصور کنید در دنیای امروز هیچ عکسی وجود نداشت. به راستی که اینهمه پیشرفت علم و فرهنگ مدیون هنر عکاسی است.

Luma-Picture با هدف ارتقاع سطح دانش عکاسی و همچنین ارائه خدمات تولید انواع مدیا در سال 97 راه اندازی شد. و از سال 99 فعالیتهای آنلاین خود را بیشتر از پیش در سطح فضای مجازی گسترش داد.  فلسفه Luma-Picture کمک به رشد فرهنگ و دانش بصری جامعه می باشد. در Luma-Picture علاوه بر اینکه آموزشها به صورت علمی ارایه می شوند در عین حال به ساده ترین زبان ممکن مسایل تشریح می گردند. تا حتی کم دانش ترین افراد نیز بتوانند پا به عرصه عکاسی و ویرایش عکس بگذارند.

چرا واژه LUMA؟

LUMA در زبان لاتین به معنای نور، عنصری که خالق جهان هستی است. اولین چیزیی که در جهان، هستی یافت، لوما بود. بعد از آن اولین تصاویر در جهان خلق شدند. بدون لوما هیچ چیزی در جهان معنا پیدا نمی کند، هیچ زیبایی دیده نمی شود و هیچ حیاطی قادر به ادامه نیست. انتخاب نام LUMA تاکید بر اهمیت شناخت نور و درک این عنصر عکاسی دارد. سعی ما بر این است که مطالب آموزشی به صورت پایه ای و با ساده ترین شکل ممکن ارائه گردند.

اساتید حرفه ای ما

50
استاد حرفه ای
87
دوره جدید در سال
25
دوره در ماه
277
دانشجو

دانشجویان ما چه می گویند

X