مشاوره راه اندازی و بازاریابی استودیو عکاسی

به طور حتم وقتی شما در این صفحه در حال مطالعه هستید، نیاز به راه اندازی یک استودیوی عکاسی داریید. استودیویی مورد نظر شما می تواند یک آتلیه کودک در یکی از شهرستانهای دور افتاده باشد. یا یک استودیوی پیشرفته تبلیغات در مرکز شهر تهران و یا اینکه استودیویی کوچک و جمع و جور در اتاق خواب شما. هدف همه این استودیو ها یکی است. کسب درآمد و رشد. حتما شما برای خرید تجهیزات عکاسی و یا دکور خود به مشکل برخورد کرده اید که به این صفحه رسیده اید.

به یاد دارم که خود من در زمان راه‌اندازی استودیو شخصی‌ام هزینه زیادی برای خرید تجهزات عکاسی و دکور کردم. اما متاسفانه بعضی از دکورهای خریداری شده هیچ وقت استفاده نشدند و اتفاقا تعدادی از آنها بسیار پرکاربرد بودند و باعث افزایش درآمد من شدند. از این رو تصمیم گرفتم فقط به کسانی که قصد راه اندازی و کسب درآمد از استودیو شخصی خود را دارند (عکاس حرفه ای) مشاوره در خرید تجهیزات و بازاریابی عکاسی بدهم.

در آن روزهای سخت هیچ کس راهنمای من نبود. هیچ کس بایدها و نباید‌ها را به من نمی‌گفت. من هم مانند بسیاری از عکاسان تازه‌کار با آزمایش و خطا تجربیات گرانی را کسب کردم که ضرر بعضی از این تجربیات مدتها زمان برد تا جبران شود. چه بسا اگر در آن روزهای ابتدایی کسی به من مشاوره درست و حرفه ای می داد از میلیونها تومان پولی که بر باد دادم جلوگیری می شد و کسب و کار عکاسی من بسیار سریع تر رونق می گرفت.

این صفحه فقط برای مشاوره خرید وسایل نیست، بالاخره با کمی تحقیق هم خود شما می توانید چیز نسبتا مناسبی برای خود تهیه کنید. این صفحه برای کسانی است که چیزی از مدیریت کسب و کار عکاسی نمی دانند ولی علاقه دارند هرچه سریعتر همه چیز را در مورد مدیریت کسب و کار خود بیاموزند.

یاد بگیرند که از بین دکورهای موجود کدام بهتر است و برای چه چیزی هزینه کنند تا کسب و کار آنها بازده بیشتری داشته باشد.

بیاموزند چطور در ابتدای پروژه با مشتری خود تعامل برقرار کنند تا در انتهای پروژه به مشکل برخورد نکنند.

چگونه قیمت یک قرار عکاسی را محاسبه کنند تا ضرر نکنند و در عین حال قیمت زیاد هم نگفته باشند.

چطور قرار داد بنویسند.

چگونه نمونه کار برای کسب و کار خود آماده کنند تا بیشترین بازده را بین رقبای خود داشته باشند.

اصلا سراغ کدام بازار عکاسی بروند تا موفق تر باشند؟

و در نهایت مهمترین سوال

آیا اصلا آمادگی راه اندازی کسب و کار دارند؟!؟

چه بسا در بسیاری موارد اگر شخصی به شما بگوید با راه اندازی استودیو و شرایطی که داریید قطعا ضرر خواهید کرد و شارا از راه اندازی استودیو پشیمان کند جلو میلیونها تومان ضرر شما را گرفته است و شما می توانید در آینده با آمادگی بیشتری استودیو خود را راه اندازی کنید.
بنابراین یک مشاوره حرفه ای در همه زمینه ها به طور حتما سرمایه گذاری برای آینده کسب و کار شماست.

پس اگر قصد راه‌اندازی کسب و کار عکاسی را داریید، دست نگه داریید و بعد از شنیدن حرف های مشاور خود مسیر را ادامه دهید.

دوره های ویژه ما

آموزش فتوشاپ

غیرحضوری
در این دوره چه آموزش داده می شود؟ بسته آموزش رتوش سریع در فتوشاپ، مناسب افرادی است که هیچ دانشی…
5:06:45
599
399,000 299,000 تومان